fb 025

Narození miminka je krásná událost. Rodina, přátelé i kamarádi se na nového člena rodiny velice těší. Chystá se oslava a zde nastává zádrhel. Čím podarovat malou princeznu? Co přinést mamince? Přinést něco malého i tatínkovi? Jistě vás potěší naše tipy, kterými budete zaručeně originální.

31 tipů k narození holčičky

Sada na otisk ručiček a nožiček jistě potěší

Miminko velmi rychle roste. Za pár roků ho potěší, když uvidí svůj otisk končetin, které byly tak maličké. Pro tyto účely se vyrábí speciální výtvarné sady, které jsou vhodným typem na dárek.

 

Dárkový koš je TOP!

Jedním z originálních způsobů, jak obdarovat malou princeznu je dárkový koš, tzv. “gift baskets,” kde bude vše pro miminko i maminku. Zaplnit jej můžete dle vaší fantazie. Vhodné jsou dupačky, dudlík, plenky, plyšový medvídek, láhev šampaňského pro tatínka, kytice pro maminku, roztomilé šatičky. Fantazií se meze nekladou. Jako základ vám postačí bedýnka či pěkný proutěný košík, který maminka může použít třeba na úschovu plenek, či dětské kosmetiky.

fb 015

Zlatem rozhodně nic nepokazíte

Řetízek s počátečním písmenem jména holčičky určitě udělá radost v každém případě. Sáhnout můžete také po krásných náušničkách s růžovým kamenem nebo třeba klasické zlaté náušnice s pomněnkami, které pamatuje každá žena ze svého dětství.

fb 024